Defektes lett a hátsó Gumim a Multistrada-n, így le kellett szereljem a kereket. Ehhez kell egy 46-os dugókulcs, a visszarakáshoz pedig egy komoly nyomatékkulcs, hiszen 200 Nm-re kell léehúzni a kerékanyát. Gyorsan rendeltem hát egy nyomatékkulcsot a Vevortól, és ha már itt van, megmutatom nektek is.
- a nyomatékkulcsom linkje: https://s.vevor.com/QT0H7E
- 5% kedvezmény kupon: VVPROMO
