Kellett egy komoly nyomatékkulcs – 200 Nm-re kell meghúzni a Ducati kerékanyát

Defektes lett a hátsó Gumim a Multistrada-n, így le kellett szereljem a kereket. Ehhez kell egy 46-os dugókulcs, a visszarakáshoz pedig egy komoly nyomatékkulcs, hiszen 200 Nm-re kell léehúzni a kerékanyát. Gyorsan rendeltem hát egy nyomatékkulcsot a Vevortól, és ha már itt van, megmutatom nektek is.

  • 5% kedvezmény kupon: VVPROMO

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük