Jön a nyár, jön a meleg, úgyhogy kellene egy klimaberendezés! Na de milyen legyen? A mobilklímák olcsóbbak, könnyebb ebüzemelni őket, de hangosabbak, macerásabb használni őket és a hatékonyságuk is rosszabb. A Split klímák viszont drágábbak és szakembernek kell beszerelni őket, de utána sokkal kényelmesebben használhatóak, halkabbak és hatékonyabbak. Ebben a videóban végigvesszük a különbségeket, elmondom az előnyöket és hátrányokat, hogy a végén eldönthesd, számodra melyik a jobb választás.
- a videóban látható mobilklíma linkje: https://s.vevor.com/QT0MGK
